16 listopada 2017

Kadra

DYREKCJA ZESPOŁU SZKÓŁ IM. ŚW. EDYTY STEIN

 

mgr Dariusz Przyłas

Dyrektor Zespołu Szkół

Godziny urzędowania:codziennie, po uprzednim umówieniu się telefonicznie

mgr Renata Sady

Zastępca dyrektora ds. Przedszkola i Szkoły Podstawowej klas I-III

Godziny urzędowania: poniedziałek, wtorek, czwartek 13:00 – 15:00

mgr Joanna Kierach

Zastępca dyrektora ds. Przedszkola i Szkoły Podstawowej klas I-III

Godziny urzędowania: poniedziałek, wtorek, czwartek 13:00 – 15:00

PEDAGODZY

mgr Edyta Heluszka

pedagog – szkoła podstawowa klasy I- IV

mgr Kalina Szawińska

pedagog – gimnazjum i klasy V-VII szkoły podstawowej,
logopeda

BIBLIOTEKA

mgr Edyta Heluszka

dr Aleksandra Wawroś

Godziny pracy:
Poniedziałek -8.00- 13.00
Wtorek – 9.00 – 10.45
Środa – 9:45 – 12:00
Czwartek – 9:45 – 12:35
Piątek – 10:50 – 12:35

NAUCZYCIELE ZESPOŁU SZKÓŁ IM. ŚW. EDYTY STEIN

 

mgr Banduch Maria

geografia,
doradztwo zawodowe

Anna Bałdyga

ceramika

mgr Jolanta Banaś

 edukacja przedszkolna

mgr Brygida Cziudai

historia i społeczeństwo

mgr Krzysztof Gembała

muzyka,
informatyka

mgr Edyta Heluszka

pedagog szkolny, logopeda

lic. Sandra Hewig

wychowawca grupy 3 – latków,                                                                                                                                    edukacja przedszkolna

mgr Agnieszka Jaźwińska

wychowawca klasy VIII,
język polski,

Karolina Kall

nauczyciel wspomagający,
edukacja muzyczna

mgr Joanna Kierach

matematyka

mgr Agata Kowalska

wychowawca klasy III,
edukacja wczesnoszkolna,
plastyka,
edukacja muzyczna w klasach I – III

mgr Katarzyna Koza

historia,
wiedza o społeczeństwie

mgr Hanna Krupa

wychowawca klasy VII,
wychowanie do życia w rodzinie,
język polski

mgr Barbara Kubińska

edukacja przedszkolna

mgr Elżbieta Kucharska

terapia pedagogiczna

mgr Oliwia Kulisz – Koza

wychowawca klasy V A,
język angielski

mgr Marta Leśniowska

język niemiecki

mgr Agnieszka Makles

wychowawca grupy 6-latków,
edukacja przedszkolna

mgr Jan Maniura

religia

mgr Tomasz Maniura

wychowanie fizyczne

mgr Katarzyna Matusek

wychowawca grupy 3-latków,
edukacja przedszkolna

mgr Agnieszka Morąg

wychowawca klasy I A,
edukacja wczesnoszkolna

mgr Liliana Mzyk

wychowawca klasy  V B,                                                                                                                                               język niemiecki,
edukacja regionalna

mgr Iwona Nieroda

edukacja dla bezpieczeństwa,
wychowawca świetlicy

mgr Aleksandra Najgebauer

wychowawca klasy VI,
matematyka

mgr Danuta Obidzińska

edukacja wczesnoszkolna,                                                                                                                                       wychowawca świetlicy

mgr Jakub Olczyk

wychowanie fizyczne

mgr Sylwia Patyna

wychowawca klasy II A,                                                                                                                                            edukacja  wczesnoszkolna

Katarzyna Pluta

nauczyciel wspomagający,
edukacja przedszkolna

mgr Gabriel Podbioł

język polski

mgr Dariusz Przyłas

religia

mgr Renata Sady

edukacja wczesnoszkolna

mgr Ewelina Soborak

język angielski

mgr Beata Stężała

wychowawca III gimnazjum,                                                                                                                                  chemia

mgr Barbara Synowiec

wychowawca klasy IV A
język angielski

mgr Kalina Szawińska

pedagog

mgr Aleksandra Szopka

wychowawca klasy VC,
przyroda,
biologia

mgr Sylwia Świercok

wychowawca klasy IV C,                                                                                                                                             język niemiecki

mgr Monika Świerszczyńska

edukacja wczesnoszkolna,
zajęcia techniczne

dr Aleksandra Wawroś

wychowawca klasy IV B,
fizyka,
wychowawca świetlicy

mgr Joanna Wawrzyn

wychowawca klasy I B,
edukacja wczesnoszkolna,
zajęcia komputerowe I-III

mgr Barbara Zawadka

wychowawca grupy 5-latków,
edukacja przedszkolna